معرفی توالت فرنگی سیار

توالت فرنگی سیار

معرفی توالت فرنگی سیار

بسیاری از افراد پس از شنیدن مضرات توالت ایرانی تخت در فکر استفاده از توالت فرنگی هستند و برخی دیگر نیز بنا بر وجود برخی شرایط بدنی و یا برخی بیماری ها نمی توانند از توالت معمولی استفاده کنند. استفاده از توالت فرنگی در همه مکان ها نیز امکان پذیر نیست. زیرا برخی افراد به دلیل داشتن منزل استیجاری امکان نصب توالت فرنگی را ندارند. از طرفی خرید و نصب توالت فرنگی هزینه‌های زیادی را نیز در بر خواهد داشت. در هر صورت یک راه حل ساده برای استفاده از توالت فرنگی در خانه جایگزین کردن آن با توالت فرنگی سیار است. افرادیکه امکان استفاده از توالت فرنگی ثابت را نداشته باشند می توانند با تهیه توالت فرنگی سیار هزینه کمتری را پرداخت کنند.

علاوه بر محدودیت های مکانی و همچنین هزینه‌های بالا، توالت فرنگی سیار مزیت های بیشتری نسبت به توالت فرنگی ثابت دارد. یکی از این موارد امکان تهیه توالت فرنگی سیار از مراکز بهداشتی، داروخانه‌ها و یا فروشگاه های محصولات طبی است. این افراد می‌توانند در اسرع وقت حتی از فروشگاه های آنلاین توالت فرنگی سیار را خریداری کنند.

از طرفی این توالت ها نیاز به نصب خاصی نداشته و بدون هزینه های مربوط به کنده کاری و یا راه اندازی شیرآلات می توان از آن استفاده کرد. در مدل‌های تاشو نیز امکان جمع‌آوری توالت وجود دارد و فرد می تواند به آسانی توالت فرنگی سیار را جمع کرده و با خود به مکان دیگر حمل کند. همچنین در صورت استفاده از توالت فرنگی سیار فضای کمتری در سرویس بهداشتی و یا حمام اشغال خواهد شد و تنها در صورت نیاز به استفاده می‌توان از آن استفاده کرد.

توالت فرنگی سیار می تواند برای افراد ناتوان نیز بسیار کاربردی باشد. علاوه بر آن خرید و نصب آن نیز مستلزم صرف هزینه و زمان نخواهد بود. توالت فرنگی سیار برای همه افراد قابل استفاده بوده و در عین حال مخصوص افرادی است که به این وسیله نیاز جدی دارند. برخی افراد نیز به دلیل ناتوانی امکان استفاده از سرویس بهداشتی معمولی را ندارند و بدون توالت فرنگی نمی‌توانند نیاز خود را برطرف کنند. این افراد ممکن است در صورت استفاده از توالت های ایرانی به مشکلات بیشتری دچار شوند. به عنوان مثال مصدومی که دچار شکستگی پا شده است امکان استفاده از توالت ایرانی تخت را ندارد. همچنین افرادی که عمل های جراحی را پشت سر گذاشته اند و یا بیمارانی با دردهای مفصلی مانند کمردرد و پادرد نیز در صورت استفاده از توالت ایرانی تخت با مشکل مواجه خواهند بود. افراد مبتلا به سرگیجه و زنان باردار نیز جزو افرادی هستند که می‌توانند از توالت فرنگی سیار استفاده کنند.

در این میان برخی افراد مانند کویر نوردان نیز نیاز به توالت سیار صحرایی دارند تا بتوانند آن را با خود حمل کنند. به این ترتیب دسته افرادی که نیاز مبرم به این وسیله دارند بسیار زیاد بوده و حتی افراد سالم نیز می توانند از این وسیله کاربردی استفاده کنند.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *